Podporené projekty

Na tejto stránke nájdete prehľad aktivít, ktorým sa aktuálne venujeme, alebo sme ich v minulosti podporili. Nájdite si projekt, ktorý vás zaujme a pomáhajte spolu s nami.

Grantová výzva 2018

V roku 2018 bola finančná podpora v celkovej výške 128 000 EUR rozdelená až medzi 18 ambicióznych projektov, ktorých cieľom je priniesť pozitívnu zmenu v oblasti vzdelávania a zamestnanosti.

Zistiť viac

Grantová výzva 2017

 V roku 2017 si až 16 projektov s ambíciou zlepšenia podmienok vzdelávania, rozvoja kritického myslenia, či podnecovania mladých myslieť a konať inovatívne rozdelí takmer 127 tisíc eur.

Zistiť viac

Grantová výzva 2016

V roku 2016 sme podporili 13 projektov sumou viac ako 100 tisíc eur. Prečítajte si, komu sme pomohli dobré nápady premeniť na realitu.

Zistiť viac

Som Fér

Jedna norma pre všetkých nemusí byť vždy fér. V spolupráci s občianskym združením Equity sme preto pripravili projekt, ktorý búra zaužívané predstavy o rovnosti šancí.

Zistiť viac

Ochrana detí

Deti treba chrániť. Na internete rovnako ako na ulici. Informujte sa o možnostiach bezpečného využívania našich služieb deťmi.

Zistiť viac

SMS zbierky

Ako technologický partner pomáhame realizovať viaceré darcovské zbierky subjektom ako Hodina deťom, Dobrý anjel a ďalším.


Výzva k ľudskosti

Nie je nám ľahostajné, čo sa okolo nás deje. Konkrétnymi krokmi sme podporili dôležitú Výzvu k ľudskosti.

Zistiť viac