V Jasnej sa vybudoval O2 Snow park, ponúkne veľa noviniek

Zimná sezóna 2010/2011 v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry prináša niekoľko zaujímavých noviniek pre návštevníkov lyžiarskeho strediska a najmä jeho snowboardovú časť.

Okrem novej luxusnej kabínky Grand Jet, ktorá spustila svoju prevádzku na zjazdovke Otupné sa do hornej časti presúva aj snowboardový park. Snowboardový park získal svojho generálneho reklamného partnera, ktorým je telekomunikačná spoločnosť Telefónica O2 Slovakia, ktorá už niekoľko rokov podporuje snowboarding na Slovensku. „Podporovať a vytvárať aktivity, ktoré zlepšujú podmienky pre slovenský snowboarding sú kľúčom, aby sa snowboarding posunul vpred. Máme niekoľko skvelých profesionálnych snowboardistov a veľa talentov, ktorí potrebujú vhodné podmienky a ktorým sa je potrebné venovať," povedal manažér pre sponzoring Telefónica O2 Slovakia, Peter Stopiak.

O2 Snow park

Snowboardový park na Otupnom ponúkne komplet zrekonštruované prekážky a šesť nových prekážok. Park začína v hornej časti a ako prvá bude k dispozícii po celú sezónu nafukovačka Bag Jump, na ktorej bude možné otestovať triky. Pokračovať budú jibové prekážky, ktoré ukončí jeden z troch skokov, ktorý bude veľkosťou – tzv. small size. Dva veľké kickre budú umiestnené pod najstrmšou časťou zjazdovky, ich presné umiestnenie a veľkosť v tejto chvíli ešte nie je známa.

O park sa budú starať traja šejpri na plný úväzok a park ponúkne nielen snowboardistom, ale aj ostatným návštevníkom počas celej sezóny zaujímavý program, počas ktorého sa môžu návštevníci stretnúť aj s herečkou Zuzanou Fialovou, olympijským medajlistom Radom Židekom ako aj ďalšími reprezentantmi v snouboardingu.

O2 zákazníci získajú zľavy na skipass v Jasnej

Spolupráca s lyžiarskym strediskom Jasná Nízke Tatry ponúka okrem kvalitného snowparku aj výhody pre O2 zákazníkov. V rámci odmeny za vernosť získali naši najlepší zákazníci až 50% zľavu na denný ski pass.

O2 Rookie camp

V tejto sezóne sa počas všetkých troch týždňov jarných prázdnin (od 14.2. do 6.3.) v O2 Snowparku uskutoční aj freestylový snowboardový kemp pre mladých do 18 rokov. Snowboardový kemp organizuje Snowboardová asociácia Slovenska v spolupráci s generálnym partnerom, Telefónica O2 Slovakia. Od pondelka do piatku bude škola snowboardingu a v sobotu sa bude organizovať Rookie cup, pretek v slopestyle a big air. Rookie camp je zdarma pre klientov spoločnosti O2. Pre klientov ostatných operátorov je kemp za symbolický poplatok.

Viac informácií na www.o2snowboarding.sk.